Грати в автомат Bananas Go Bahamas з бонус-спінами

Bananas Go Bahamas – однорукий бандит, випущений європейським автором Новоматик, який займається розробкою автоматів ще з 1980 року. Розглянутий емулятор присвячений фруктам. Згідно з сюжетом, вони вирушили у відпустку на теплі острови. Але слотхантери цінують у цьому гамінаторі далеко не тематику – їм подобається гра Банани Їдуть На Багами через прибутковий бонус та гарну віддачу. Навіть новачкам вдається помножити баланс за допомогою цього апарату в ігровому залі на Joycasino дзеркало.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 9
Ставки на линию 10-1000
Мультиплееры Нет
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Технічні характеристики автомата

У симуляторі австрійського виробника — 5 барабанів. У кожній колонці є по 3 ніші, які після закінчення кожного спина будуть заповнюватися фігурами. Останні зможуть утворювати комбінації на 10-ти активних лініях. Послідовності будуть створюватися лише зліва направо. Вам не потрібно буде стежити за розташуванням знаків — ланцюжки в апараті будуть виявлятися автоматично. Якщо погодитеся грати з максимальною ставкою 1000 кредитів, то за них ви отримуватимете виплати до 900 тисяч у.о. Ви також можете починати з невеликих сум та ставити на ігрові автомати від 1 гривні.

Бонус обертання

Навіть якщо ви почнете грати в слот Банани їдуть на Багами, є велика ймовірність того, що ви зможете виграти безкоштовні спини, які сплатить заклад. У грі низька дисперсія, тому достатньо 30-50 прокруток, щоб ви виграли фріспіни. Для їхньої активації на ігровому полі повинні з’явитися Скаттери — валізи. Вони можуть випасти будь-де. За появу цих елементів ви отримаєте до 500 тисяч кредитів, а також 45 подарункових обертів. Саме тому, що в автоматі можна виграти стільки бонус-спроб, він користується популярністю серед гемблерів.

Ризик-гра

Навіть без фріспінів ви зможете зірвати куш, якщо регулярно виглядатимете в ризикову гру. Зайти до неї можна лише після випадання будь-якої комбінації на шпальтах. Вам належить поставити виграш на кін. Потрібно буде вгадати червоний або чорний колір туза, який від вас прихований. Якщо ваш здогад виявиться вірним, то винагорода автоматично подвоїться. Так ви зможете помножити приз 5 разів поспіль, але якщо не хочете ризикувати, забрати нагороду можна і після першого туру.

Немає нічого складного в тому, щоб розбагатіти за допомогою онлайн-автомата Банани їдуть на Багами. Вам потрібно буде тиснути на кнопку для старту прокруток, отримуючи грошові нарахування за появу виграшних рядів. Залишилося лише залити депозит, визначити рівень бета (мінімальний — 1 кредит на лінію) та запустити обертання 5 барабанів.