Ігровий автомат Dolphin’s Pearl для азартних геймерів онлайн

Dolphin’s Pearl – популярний відео-слот із колекції виробника Novomatic. Автомат випущений у квітні 2006 року, так сподобався гравцям, що на його основі було розроблено модернізовану версію гри. Головний герой емулятора – дельфін, який є символом дружби та допомоги. За сюжетом гри, необхідно знайти перлину дельфіна і отримати за це щедру винагороду. Завдяки своєму дизайну та захоплюючому ігровому процесу, апарат Перлина Дельфіна є гідним входить у найвідоміші ігрові автомати з поповненням від 1 гривні.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 9
Ставки на линию 0.04-10
Мультиплееры Нет
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Технічні характеристики та дизайн автомата

Dolphin’s Pearl – п’ятибарабанний ігровий автомат із дев’ятьма лініями виплат. Кількість рядів вибирається на початку раунду, але їх число може бути лише непарне. На лінію можна встановити від 0,01 до 3 монети. Перевагами слота є високі коефіцієнти виплат. Дизайн ігрового автомата виконаний у морському стилі. Фонове зображення — підводний світ, коли пробиваються сонячні промені.

Символьний ряд віртуального апарату

Символьний ряд відео-слоту Перлина Дельфіна представлена ​​піктограмами гральних карт від дев’ятки до туза та тематичними елементами – зображеннями морських мешканців:

Спецсимволи автомата: головний герой – Дельфін – Вайлд; мушлі з перлиною – Скаттер.
Мета гри: отримати послідовність однакових символів у ряді виплат, що принесе коефіцієнт множення ставки. Виграшні комбінації в симуляторі повинні складатися із трьох і більше елементів у ряд. Винятками є дельфін, перлина, краб і скат – достатньо двох елементів у ряд, щоб отримати множник. Ці елементи найцінніші у слоті – ланцюжки з них приносять найвищі коефіцієнти. Наприклад, за 5 дельфінів у ряді виплат ставку буде помножено на максимальний коефіцієнт – 9000.

Бонусні можливості відео-слоту

В ігровому автоматі є стандартний набір бонусних можливостей: додаткові мультиплікатори, фріспіни та ризик-гра. Дикий символ, крім того, що замінює будь-які значки у призових комбінаціях, подвоює виплату за його участю. За комбінацію із трьох і більше символів Розкиду можна отримати 15 безкоштовних обертань та потрійний мультиплікатор поточного балансу. Якщо під час фриспінів на барабанах знову з’явиться 3, 4 або 5 перлин, кількість вільних обертань також збільшиться.
Гра на ризик в апараті стандартна: вам необхідно вгадати колір перевернутої картки. Цей раунд можна запустити після випадання будь-якої призової комбінації на барабанах. Ризик-гра дає змогу подвоїти останній виграш. Якщо інтуїція вас не підведе, ви зможете отримати до 500 множників ставок.

Слот Dolphin’s Pearl увійшов у лінійку легендарних автоматів від Новоматик завдяки його простому, але якісному дизайну, захоплюючому ігровому процесу, різноманітності ставок та додатковим функціям. Досвідчені гравці рекомендують вибирати середнє значення ставок, задіяти всі ігрові лінії та орієнтуватися на тривалий раунд гри. Запускайте ігровий апарат Дельфін, напрацюйте свою стратегію і перемагайте!