Ігровий автомат Girls With Guns — Jungle Heat

Розробники Microgaming у квітні 2013 року випустили ігровий автомат Girls With Guns — Jungle Heat. Слот має дуже незвичайний сюжет, у якому супротивниками вселенського зла є милі дівчата. Кожна з героїнь має неабиякі здібності та готова боротися з рухом наркоторговців. Події відбуваються в Південній Африці, тому протягом усього ігрового процесу вас оточуватиме яскрава та соковита кольорова гама.

Запускати ігрові автомати від 1 гривні Україна пропонує всім повнолітнім відвідувачам, тому можете починати розваги саме зараз.

Характеристики
Рейтинг слота 9
Линии 243
Ставки на линию 0.01 - 0.25
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічні особливості онлайн-слота

У вашому розпорядженні в автоматі Girls With Guns — Jungle Heat 5 барабанів та 243 варіанти виграшних комбінацій. Призові ланцюжки символів повинні будуватися ліворуч у кількості не менше 3. Гравець може встановити від 1 до 20 монет на лінію. Вартість монети знаходиться в діапазоні від 0,01 до 0,05. Серед бонусних можливостей можна виділити фриспіни та набір функцій Wild-джокерів: “Expanding”, “Stacked”, “Random”. Не пропустіть свій шанс зірвати Джекпот від Джой казино.

Символіка автомата

Як символи віртуального автомата використовуються значки гральних карт від “10” до туза, а також тематичні фігури:

Спецсимволи представлені двома Дикими символами та Скаттером. Мінімальні коефіцієнти приносять ланцюжки із символів гральних карток. Послідовність зображень дівчат оцінюється вищими коефіцієнтами. Максимальний коефіцієнт ви зможете отримати за послідовністю із 5 значків із зображенням дівчини в окулярах або логотипу гри — 400.

Бонусні можливості віртуального апарату

Бонусні обертання запускаються, коли на барабанах з’являються від 3 до 5 Scatter у місці поля. Окрім множників ставок, гравець може розраховувати на 15 фриспінів. Можлива повторна активація даного бонусу за тих самих умов.

“Expanding Wild” — Дикий символ, що розширюється, який може з’явитися тільки на третьому барабані в основному раунді. Він заповнює собою всю діагональ і служить заміни інших значків в потенційно виграшних комбінаціях. Функція джокерів “Random Wild” передбачає появу випадкових Вайлдів у безкоштовних обертаннях, що супроводжуються яскравою анімацією. “Stacked Wild” — функція, за якої Дикі символи – звичайні замінники обертаються у вигляді смужок та збільшують шанси на великий виграш.

Запускайте автомат Girls With Guns — Jungle Heat і проведіть дозвілля за грою з сюжетом, гідним бойовика про прекрасних сильних дівчат, які борються з наркоторговцями. Відсоток віддачі в слоті досить високий, тому у вас є всі шанси поповнити свій гаманець великою сумою.