Розробник Megajack: огляд бренду

Mega Jack логотипMegajack – це один із визнаних лідерів у сфері вітчизняного гемблінгу. Незважаючи на те, що компанія не настільки активно випускає слоти, як, скажімо, Новоматик або НетЕнт, її софт цінується азартними геймерами за особливу щедрість та чесність. Легендарні апарати бренду підкорюють простотою та лаконічністю. Варто лише згадати такі популярні азартні ігри від цієї фірми, як Єшки та Піраміди. Усі ігрові автомати від 1 гривні з мобільного Мегаджек, доступні для тестування у країнах СНД, можна знайти у поточному розділі.

Асортимент ігрових автоматів

Асортименти компанії налічує безліч відеослотів. Усі симулятори мають неповторну тематику та сюжетну лінію. Тут кожен гравець зможе знайти для себе щось своє. Ігрові автомати компанії також мають високий рівень повернення коштів – 95-96%.

Чи варто запускати симулятори від Мега Джек?

Відповідь однозначна – варто! За роки існування бренд встиг зарекомендувати себе лише з хорошого боку. Всі моделі представлені як в режимі демо, так і реальні кошти. Кожна модель вміло поєднує в собі такі особливості:

Мега Джек – це найпопулярніша компанія з виробництва ігрового софту. Всі моделі мають доступні дві версії: демонстраційна і для реальних ставок.