Ігровий автомат Скрудж

Автомат під назвою Scrooge присвячений відомому літературному твору “Різдвяна пісня” Чарльза Діккенса. У ній розповідається про те, як на святвечір похмурого і багатого героя Ебінейзер Скрудж відвідало приведення померлого партнера по бізнесу. Після цього життя головного героя почало змінюватися на краще. Для затишного вечора обирайте автомат Scrooge. Він дозволить кожному геймеру спостерігати поліпшенням характеру героя – жадібного Скруджа. Розібратися з правилами гри можна лише за кілька хвилин, а налаштування дозволяють грати в казино з мінімальним депозитом 10 грн.

Характеристики
Рейтинг слота 8
Линии 50
Ставки на линию 0.01-5
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічні характеристики емулятора

В автоматі є 5 барабанів і 50 ліній, на кожну з яких може бути поставлено від 1 цента до 5 доларів. Сумарна ставка на спині становить не більше 250 доларів. Гра відрізняється незвичайною реалізацією бонусного раунду та безкоштовних обертань. Ставка на лінію в цьому випадку варіюється в межах від 0,01 до 5 доларів. Відповідно, максимальна ставка у цьому випадку становить 250 доларів. Максимальний коефіцієнт, який використовується для розрахунку виграшу, становить 6000. Грати на подвоєння виплати наразі не можна.

Які символи є у слоті

На барабанах симулятора з’являються:

Дикий символ – це логотип азартної гри Скрудж. Він утворює комбінації самостійно, а також допомагає формувати їх з інших картинок (крім бонусних та символу Скаттер). Скаттер – це золота ручка у формі голови на воротах. Завдяки цьому символу призові комбінації формуються незалежно від розташування.

Бонусний раунд в автоматі

Бонусний раунд забезпечує геймеру отримання безкоштовних обертань із подвоєним коефіцієнтом. На початку бонусної гри з’являється календар. Коли на ньому з’являється символ “Різдво”, стартує бонусна гра. Ставка у разі залежить від цього, скільки гравець ставив переважно раунді. Кількість спинів дорівнює числу, що відображається на лічильнику. Безкоштовні спини продовжувати не можна.

На останньому етапі може розпочатися ще одна бонусна гра – Xmas Dinner. Користувач повинен вибирати блюдо для персонажів повісті. Після цього доведеться дочекатися, хто ж із них впорається з їжею швидше. Кожні ласощі мають свій коефіцієнт, який множать сумарну ставку.

Якщо ви хочете створити передноворічний настрій, варто вибирати емулятор Scrooge. Захоплююча гра має чудову графіку, захоплюючий бонусний раунд та безліч інших переваг. Коефіцієнт виплат у цій грі дуже високий.