Секрети класичного ігрового слота Sharky

Ліцензійний ігровий слот Sharky широко відомий багатьом любителям покрутити барабани на дозвіллі. Автомат випущений компанією Novomatic ще у 2002 році, і сьогодні його можна знайти практично у кожному ігровому залі Джойказине дзеркало. Високий для лінійки Новоматик відсоток віддачі (95.53%), середній поріг волатильності, непогані показники для вейджингу, весела бонусна гра, широкий діапазон ставок. Кожен гемблер знаходить у цьому апараті щось своє, а найактивніші продовжують шукати секрети удачі азартної гри у слот Шаркі.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 9
Ставки на линию 1-100
Мультиплееры Есть
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Загальний опис віртуальної моделі

Модель має цілком стандартну структуру для бренда Новоматик. У ній п’ять барабанів та дев’ять динамічних ліній для виплат. Ціна кожної активної лінії варіюється від кількох центів до десятка доларів, тому можна запускати ігрові автомати з мінімальним депозитом. Максимальна сума на коні – 90 монет. Коефіцієнти картинок залежать від розміру ставок, актуальні цифри відзначаються в «Paytable» при кожній зміні налаштувань. Найвищий прибуток становить 50 тисяч ставок. Є «Автоплей» та ризик-гра з можливістю подвоїти суму призових. Правила стандартні: оплачуються всі однотипні елементи (від трьох штук), що потрапили до призової лінії.

Огляд спецсимволів та вільної гри

Тематика ігрового слота “Акула” – піратська. Крім гральних карт у ньому задіяні найвідоміші атрибути морських розбійників. Головний персонаж – Wild. Він пропонує найдорожчі комбі і замінює базові малюнки. Компас – звичайний Scatter, він оплачується будь-де (до 9000 ставок). На першому та на останньому барабанах фігурують ще два Скаттери (корабель та острів). При одночасному появі вони запускають 10 фріспінів з цікавою анімацією та несподіваними сюрпризами. Імовірність активації призового раунду в Шаркі становить 0.72%, тобто приблизно раз на 130-140 обертів.

Статистичні дані азартного апарату

Згідно зі статистичними даними, в апараті “Пірат” приблизно 72% виграшів можна отримати в основній грі. Інші 28% припадають на фрі-спини. Дисперсія моделі середня, цикл повернення ставок теж середній. Хіти приносить приблизно кожна третя прокручування. У рейтингу по вейджеру ігровий слот Акула займає високу позицію – 5.47 з 10.

В ігровому автоматі Sharky можна відіграватися та грати на реал. А щоб гра завжди приносила удачу, дотримуйтесь простих рекомендацій. Розраховуйте банкролл, щоб його вистачило не менш як на 200 спинів. Завжди грайте на невеликих ставках (до 20-30 монет), на високих слотах рідше видає бонуси. Не ризикуйте у міні-грі, якщо розмір призових перевищує ставку більш ніж удвічі. Якщо виграли пристойну суму, негайно виходьте. Також варто вчинити, якщо спустили чверть запланованого балансу.