Класичний ігровий автомат Sizzling Hot із фруктовою тематикою

Створений понад 10 років тому австрійською компанією Novomatic ігровий слот Sizzling Hot виявився настільки затребуваним у завсідників закладу, що за першою версією розробник випустив кілька вдосконалених варіацій апарату. Незважаючи на мінімум функцій Розпечений популярний, як і раніше, адже він точно копіює інтерфейс і графіку одноруких бандитів, що колись прикрашали зали гральних клубів. Соковиті вишеньки, лимони та прибуткові сімки створюють атмосферу веселощів та відпочинку, а обертання барабанів приносять бажані виграші.

Характеристики
Рейтинг слота 8
Линии 5
Ставки на линию 1-500
Мультиплееры Нет
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Нет
Бонусные игры Нет
Производитель Novomatic
Скриншоты игры

Опис ігрового процесу та технічні параметри слота

В автоматі Sizzling Hot 5 барабанів та 5 ігрових ліній, які постійно активні. Гравець може змінювати розмір ставки, запускати автоматичне обертання або ризикований раунд на подвоєння після кожного виграшного спину. Оскільки апарат, який отримав неофіційну назву Компот, належить до класичних слотів, в ньому немає бонусного раунду або туру з безкоштовними обертаннями, а також Дикого символу. Накопичувальний джекпот творці не передбачили, а з додаткових призових функцій реалізована лише ризик-гра та опції знака Розкиду. Завдяки низьким лімітам на ставки, можна обирати слоти з мінімальним депозитом та претендувати на реальний виграш.

Символьний ряд та таблиця виплат апарату

Виплати в апараті Компот нараховуються при випаданні на лінійках комбінацій із 3-5 або 2-5 однакових картинок. Ланцюжки повинні починатися з крайнього лівого барабана:

Ризований раунд ігрового автомата

Ризик-гра у фруктовому автоматі Sizzling Hot запускається за бажанням геймера після кожного виграшного спина. Активувати її можна натисканням клавіші «Gamble». Гравцеві належить вгадати колір карткової масті. Як підказка дається 5 попередніх карт. Якщо гемблер відповість правильно, останній виграш за спин подвоїться, якщо помилиться – прибуток згорить.

Грати в простий, але азартний автомат Sizzling Hot рекомендується всім, хто відчуває ностальгію за класичними однорукими бандитами з фруктовою тематикою, яскравим оформленням та мінімальним функціоналом. Слот підійде і запеклим геймерам, які грають по-крупному з реальними ставками, і новачкам, які роблять перші кроки у сфері азартного софту.