Игровой слот The Finer Reels Of Life с многоуровневым бонусным раундом

Грати в онлайн апарат The Finer Reels Of Life вигідно завдяки численним бонусним опціям. Сюжет слота, що вийшов 2012 року під брендом Microgaming, обертається навколо атрибутів гарного життя. На екрані гамінатора Прекрасні Барабани Життя миготять картинки з дорогим шампанським, вином, сигарами, шоколадом та діамантами, закликаючи геймерів зробити реальні ставки. Обирайте подібні слоти з мінімальними ставками, щоб провести гарно час та дістати приємний виграш.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 243
Ставки на линию 0.01-0.05
Мультиплееры Нет
Риск - игра Нет
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Microgaming
Скриншоты игры

Технічні особливості та правила гри онлайн-слоту

В автоматі The Finer Reels Of Life 5 барабанів та 243 комбінації. Прогресивний джекпот та гра на подвоєння відсутні, що компенсується наявністю чотирьох рівнів прибуткового туру з фриспінами та додатковими призовими опціями. За бажанням можна запустити режим автоматичного обертання. RTP слота дорівнює 96,47%, рейтинг для вейджера — 3,19 із 10. Розкид виграшів, довжина циклу та ступінь ризику — середні.

Рядові символи, функції Бонуса та Вайлда

У грі беруть участь зображення:

Всі вони приносять прибуток, утворюючи ланцюжки з 3-5 однакових зображень на сусідніх вертушках. Виняток із правил — Bonus (золота зірка). Знак Бонуса виконує функції Скаттера, оплачуючись за загальною ставкою за випадання будь-якої точки екрана. 3-5 Бонусов запускають раунд із безкоштовними обертаннями. Дикий символ (логотип апарату) утворює прибуткові ланцюжки сам і підміняє рядові символи, помножуючи прибуток за такими поєднаннями вдвічі.

Призові опції та багаторівневий тур із фриспінами

Опція Wild Celebration активується генератором випадкових чисел. Під одним або декількома барабанами вистрілює пляшка із шампанським, і всі символи на цих барабанах стають Дикими. З першого запуску раунду з фриспінами доступний рівень Coffee & Chocolate» з 10 спинами та множником 5. З п’ятого запуску відкривається раунд «Wine & Cheese» з 15 обертаннями та символом «Wine Wild» на третьому барабані, що перетворює кілька символів на Дикі. Раунд «Whisky & Cigars» з 20 фриспінами та додатковими Дикунами з множниками 2 або 3 відкриється на десятому запуску туру. Champagne & Diamonds» доступний з п’ятнадцятого запуску та включає 25 безкоштовних обертань. Виграшні комбінації згоряють, на їх місце в тому ж спині випадають нові (з кожним виграшем ви отримуєте множник, що росте, від 1 до 5).

Досвідчені геймери рекомендують грати в автомат The Finer Reels Of Life із середніми ставками. Протягом 200 обертань обов’язково випаде непоганий куш. Ставки краще підвищувати, коли дістанетеся до останнього раунду з фріспінами. У слоті чудово можна відіграти бонус код Joycasino.