П’янкий ігровий автомат The Tipsy Tourist від розробника Бетсофт

Віртуальний слот The Tipsy Tourist відправить вас в азартну пригоду разом із головним героєм Тіпсі, який обожнює випивку та розваги. Автомат має вигідні характеристики та опції. Якщо активувати всі лінії та зробити високу ставку, можна отримати 35 000 монет. Крім того, ви можете весело та прибутково провести час у раунді на подвоєння та бонусному турі. Слот гарантує приємне дозвілля і дарує можливість отримати справжню винагороду. Крім того, ви зможете обирати ігрові автомати від 1 гривні з мобильного для більш комфортного відпочинку.

Характеристики
Рейтинг слота 10
Линии 20
Ставки на линию 0.02-100
Мультиплееры Есть
Риск - игра Есть
Бесплатные игры Есть
Бонусные игры Есть
Производитель Evoplay Entertainment
Скриншоты игры

Технічні особливості ігрового автомата

Азартний слот оснащений 20 лініями та 5 барабанами. Комбінації формуються із 15 зображень. Користувач може вибрати будь-яку кількість ліній. На кожну з них потрібно зробити ставку від 1 до 5 монет номіналом від 5 центів до 2 євро. Це свідчить, що мінімальна ставка дорівнює 5 центам, а максимальна – 200 євро. В азартному автоматі ви можете випробувати свої сили не тільки в основній грі, але в тематичному бонусному турі, Ризик-грі та розширених опціях.

Символи азартного апарату

В ігровому автоматі ви зустрінете The Tipsy Tourist базові тематичні символи, серед яких:

Вайлд може випасти будь-якому барабані, крім першого. Він здатний самостійно формувати комбінації. Але він може замінювати собою будь-які зображення, крім бонусного та Скаттера. Під час безкоштовних обертань він лишається на своїй позиції, що допоможе отримати призову комбінацію. Символ Розкиду може з’явитися на 3, 4 та 5 барабанах. Якщо на поле випаде 3 скаттери, гравець зможе скористатися 8 безкоштовними обертаннями. Бонусний символ з’являється на перших 3 колонках. Три такі зображення активують бонусний раунд.

Інтерфейс віртуального слота

Азартний автомат представлений у англійській та російській версії. Панель управління має досить багато кнопок, але вона досить проста. Тому з грою без проблем розбереться і новачок, і досвідчений геймер. За допомогою відповідних клавіш автомата Турист Під Мухою користувачі зможуть вибирати кількість активних ліній, номінал монет, робити звичайну та максимальну ставку, перейти в автоматичний режим тощо. Детальна інформація про слот, комбінації та виплати знаходиться в довідковому розділі.

Ігровий автомат The Tipsy Tourist приваблює геймерів цікавим сюжетом, якісною графікою, прибутковими символами та додатковими опціями. Шанси на виграш великі – відсоток віддачі 97.1. Збільшити суму виплати допоможуть спеціальні символи, Ризик-гра та бонусний раунд. Швидше запускайте спин і отримайте можливість поповнити бюджет у Джойказине дзеркало клубу.